STX Coin ve Bu 7 Altcoin İçin Ortaklık Dahil Sıcak Gelişmeler Var!

Sushi, Layer2 ağı Blast’ın lansmanını duyurdu. Stack’in (STX Coin) ekosistem uygulama geliştiricisi Hiro, Trust Machines ile ortaklık kurdu. Abraxas Capital, ETH ile WBTC’yi takas etti. Ve daha fazlası!

STX Coin ve bu 7 altcoin’den haberler var…

Sushi, Blast’ın lansmanını duyurdu

Resmi kaynaklara göre DEX projesi Sushi, Layer2 ağı Blast’ın lansmanını duyurdu. Duyuruda, Sushi ve Blast arasındaki entegrasyonun Sushi’nin v2 ve v3 otomatik piyasa yapıcılarını (AMM) Blast ağına tanıtacağı belirtildi. Sushi, Blast’ın gelirinin ETH staking ve RWA protokolünden geldiğini kaydetti. Ayrıca, WETH ve USDB’nin (Blast stablecoin) son kullanıcılar için otomatik olarak gelir ürettiğini belirtti.

Kullanıcılar Sushi havuzuna para yatırdığında, havuz bu geliri alacak. Likidite sağlayıcıların (LP) gelirin bir kısmını almasını sağlamak için Sushi, geliri v3 LP’ye dağıtmak için Merkle kullanacak. Ayrıca, v2 için bir çözüm şu anda geliştirilme aşamasında. Buna ek olarak, LP’nin Blast puanları, önümüzdeki birkaç gün içinde LP’nin puan tahsisini teşvik etmek için tasarlanmış bir komut dosyası aracılığıyla kendilerine iade edilecek.

Stacks (STX Coin) geliştiricisi Hiro, Trust Machines ile işbirliği yapacak

Stack’in (STX Coin) ekosistem uygulama geliştiricisi Hiro, Orange Domains adlı yeni bir varlık kurmak için Bitcoin uygulama ekosistemi şirketi Trust Machines ile ortaklık kurdu. Orange Domains, btc.us projesini genişletmeyi odağına alacak. Ayrıca .BTC alan adlarını geleneksel internet altyapısına tanıtmayı taahhüt edecek. Ek olarak, internet hizmeti ve telekomünikasyon şirketi Tucows da bu işbirliğine dahil olacak.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin uygulama ekosisteminin inşaat tarafı olan Trust Machines, 2022 Şubat’ta Breyer Capital, DCG, GoldenTree, Hivemind ve Union Square Ventures’ın yatırıma katıldığı 150 milyon dolarlık bir finansman turunun tamamlandığını duyurdu.

Abraxas Capital, ETH ile WBTC’yi takas etti

On-chain izleyicisi ai_9684xtpa’ya göre, Abraxas Capital Mgmt 4 Mart’ta Bitfinex’e yaklaşık 19,12 milyon dolar değerinde 5.450 ETH yatırdı. Daha sonra adres, muhtemelen ETH’yi WBTC ile takas etti. Bunun ardından yaklaşık 27,83 milyon dolar değerinde 421.395 WBTC’yi transfer etti. Adres şu anda toplam değeri 95,03 milyon dolar olan 1.441 WBTC’ye sahip.

CryptoPunk serideki en yüksek ikinci satış rekorunu kırdı

Popüler Non Fungible Token (NFT) projesi olan CryptoPunk 3100, CryptoPunk web sitesinden alınan bilgiye göre 4500 ETH’ye (yaklaşık 16 milyon dolar değerinde) satılarak serideki en yüksek ikinci satış fiyatı oldu.

Dev balina bu 3 altcoin’i topladı!

Bu arada, kripto para piyasası Bitcoin’in koşusu ve meme coin rüzgarıyla coşuyor. Piyasanın iyice ısındığı bir ortamda balinalar da geri döndü. On-chain analitik platformu Lookonchain, bugün bir kripto balinasının 3 altcoin’i topladığını bildirdi. Bu bağlamda Lookonchain, şu paylaşımı yaptı:

Geçtiğimiz 2 saat içinde, 2 yeni cüzdan Binance ve Bybit’ten 23.357 ILV (Illıvium) (2,78 milyon dolar), 80.000 PRIME (Echelon Prime) (1,2 milyon dolar) ve 660.916 AGLD (Adventure Gold) (1,11 milyon dolar) çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x